Q Home | Hakkımızda
16108
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16108,theme-nouveau,nouveau-core-1.0.5,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive

Biz Kimiz?

Uzun yıllardır ev mobilyası koleksiyonları tasarlayarak başarılara imza atan markamız, 2023 yılında yeni tasarımları ile müşterilerine farklı çizgide ürünler sunmaya devam ediyor.

Ne Yapıyoruz?

Ürünlerimizde tercih ettiğimiz cam, mermer, meşe gibi birçok farklı materyal ile Q Home çizgisini yansıtan markamız, 2023 yılında da birçok yeni ürünü koleksiyonları arasına katmaya hazırlanıyor.

Ekibimizle Tanışın

Q Home çizgisini, kalite ve kesintisiz müşteri memnuniyetini birlikte sağladığımız ekibimizle tanışmak, tasarımdan üretime gerçekleştirdiğimiz Q Home hikayesini sizinle paylaşabilmemiz için ziyaretinizi bekliyoruz.

Proje İşleri

Mevcut koleksiyonlarımızın yanı sıra müşterilerimize sunduğumuz kişiye özel ölçü ve üretim esnekliği ile yaşam alanlarında kendi tarzlarını yansıtmalarına yardımcı oluyoruz.

Modern & Luxury

Farklı iç mimari stilleri bir araya getirerek zamansız ve eşsiz tasarımlar yaratan Q Home, lüks ve modern mobilyanın değişmeyen adresi olmaya devam ediyor.

Kesintisiz Müşteri İletişimi

Q Home markası ile tanıştığınız ilk andan itibaren, uzman ekibimizle sizinle iletişimde olarak Q Home ürün ve hizmet memnuniyetini kesintisiz sağlıyor, sizin için keyifli bir yaşam alanı oluşturuyoruz.

Modern Çizgilerin Konforu

Günlük yaşantınızı kolaylaştıracak fonksiyonel ürün tasarımını şıklıkla buluşturan Q Home,

modern çizgisi ile çağdaş ve ferah yaşam alanları tasarlıyor.

Lüksün Çarpıcı Işıltısı

Fark edilir olmak isteyenler için mekanda odak noktası yaratacak göz alıcı tasarımlar sunan Q Home,

klasik ürünlerindeki ışıltılı çizgileri ile lüksü konfor ile buluşturarak yaşam alanınıza taşıyor.

Keyifli Yaşam Alanları

Modern & Luxury çizgideki ürünlerini mermer, cam, meşe, lake, pirinç ve onlarca farklı kumaş seçeneği ile zenginleştiren Q Home,

içinde yaşamaktan keyif alacağınız, rengi ve dokusu ile sizi yansıtan mekanlar tasarlıyor.

Kalite ve Kusursuz İşçiliğin Güveni

Zamanınızı huzurla geçirebileceğiniz yaşam alanını birlikte tasarlarken,

Q Home ürünleri ile sunduğumuz kaliteyi uzman ekibimizin özeni ve kusursuz işçiliği ile sağlıyoruz.

MODERN & LUXURY

Hayalden Gerçeğe Doğru

 • İlham Kaynağı

  Doğanın anbean değişen tuvalindeki huzuru ürünlerimizde sunabilmek için doğadaki çizgi ve renklerden ilham alıyoruz.

 • İlk Çizgi

  İlk çizgide Q Home tarzını doğanın ilhamı ile birleştiriyor, yaşam alanlarına keyif katacak bir ürünü oluşturmanın uzun süren tasarım yolculuğunu başlatıyoruz.

 • Deneyimle Dans

  Tasarımın ürün haline dönüştüğü tüm aşamalarda yılların tecrübesini göz alıcı, fonksiyonel, kaliteli ve konforlu bir ürün üretme hedefi ile yola devam ediyoruz.

 • Q ve Gerçekleşen Hayal

  Son çizginin üretilen ürüne dönüştüğü Q Home'daki yolcuğun sonu, yaşam alanlarındaki yeni, keyifli ve uzun sürecek bir yolculukla yer değiştiriyor.

Bize Yazın
Merhaba! Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba! Nasıl yardımcı olabiliriz?