Q Home | Hakkımızda
16108
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16108,theme-nouveau,nouveau-core-1.0.5,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive

Biz Kimiz?

Uzun yıllardır ev mobilyası koleksiyonları tasarlayarak başarılara imza atan markamız, 2022 yılında yeni tasarımları ile müşterilerine farklı çizgide ürünler sunmaya devam ediyor.

Ne Yapıyoruz?

Ürünlerimizde tercih ettiğimiz cam, mermer, meşe gibi birçok farklı materyal ile Q Home çizgisini yansıtan markamız, 2022 yılında da birçok yeni ürünü koleksiyonları arasına katmaya hazırlanıyor.

Ekibimizle Tanışın

Q Home çizgisini, kalite ve kesintisiz müşteri memnuniyetini birlikte sağladığımız ekibimizle tanışmak, tasarımdan üretime gerçekleştirdiğimiz Q Home hikayesini sizinle paylaşabilmemiz için ziyaretinizi bekliyoruz.

Proje İşleri

Mevcut koleksiyonlarımızın yanı sıra müşterilerimize sunduğumuz kişiye özel ölçü ve üretim esnekliği ile yaşam alanlarında kendi tarzlarını yansıtmalarına yardımcı oluyoruz.

Modern & Luxury

Farklı iç mimari stilleri bir araya getirerek zamansız ve eşsiz tasarımlar yaratan Q Home, lüks ve modern mobilyanın değişmeyen adresi olmaya devam ediyor.

Kesintisiz Müşteri İletişimi

Q Home markası ile tanıştığınız ilk andan itibaren, uzman ekibimizle sizinle iletişimde olarak Q Home ürün ve hizmet memnuniyetini kesintisiz sağlıyor, sizin için keyifli bir yaşam alanı oluşturuyoruz.

Modern Çizgilerin Konforu

Günlük yaşantınızı kolaylaştıracak fonksiyonel ürün tasarımını şıklıkla buluşturan Q Home,

modern çizgisi ile çağdaş ve ferah yaşam alanları tasarlıyor.

Lüksün Çarpıcı Işıltısı

Fark edilir olmak isteyenler için mekanda odak noktası yaratacak göz alıcı tasarımlar sunan Q Home,

klasik ürünlerindeki ışıltılı çizgileri ile lüksü konfor ile buluşturarak yaşam alanınıza taşıyor.

Keyifli Yaşam Alanları

Modern & Luxury çizgideki ürünlerini mermer, cam, meşe, lake, pirinç ve onlarca farklı kumaş seçeneği ile zenginleştiren Q Home,

içinde yaşamaktan keyif alacağınız, rengi ve dokusu ile sizi yansıtan mekanlar tasarlıyor.

Kalite ve Kusursuz İşçiliğin Güveni

Zamanınızı huzurla geçirebileceğiniz yaşam alanını birlikte tasarlarken,

Q Home ürünleri ile sunduğumuz kaliteyi uzman ekibimizin özeni ve kusursuz işçiliği ile sağlıyoruz.

MODERN & LUXURY

Hayalden Gerçeğe Doğru

 • İlham Kaynağı

  Doğanın anbean değişen tuvalindeki huzuru ürünlerimizde sunabilmek için doğadaki çizgi ve renklerden ilham alıyoruz.

 • İlk Çizgi

  İlk çizgide Q Home tarzını doğanın ilhamı ile birleştiriyor, yaşam alanlarına keyif katacak bir ürünü oluşturmanın uzun süren tasarım yolculuğunu başlatıyoruz.

 • Deneyimle Dans

  Tasarımın ürün haline dönüştüğü tüm aşamalarda yılların tecrübesini göz alıcı, fonksiyonel, kaliteli ve konforlu bir ürün üretme hedefi ile yola devam ediyoruz.

 • Q ve Gerçekleşen Hayal

  Son çizginin üretilen ürüne dönüştüğü Q Home'daki yolcuğun sonu, yaşam alanlarındaki yeni, keyifli ve uzun sürecek bir yolculukla yer değiştiriyor.

Hayali Çizgiye Aktaran Uzman Ekip

Q Home ekibi olarak , alanında tecrübeli ve dinamik  çalışma arkadaşlarımızla, ürünün hayalden gerçeğe dönüştüğü tüm aşamaları titizlikle ve kusursuzca  tamamlamayı  hedefliyoruz. İlhamı doğadan ve daimi yenilik hedefinden alan ekibimizle, farklı malzeme ve formları kullanarak sürekli yeni koleksiyonlar sunuyoruz. Ekibimiz sizlerden gelen proje üretimleri için de çözümler sunuyor. İhtiyaçlarınızı anlayarak, hem fonksiyon hem de estetik detaylarla mekanlarınıza değer katmak Q Home ekibi olarak önceliğimizdir.

team_image

Mehmet Özgöz

İç Mimar

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, İç Mimarlık bölümünden 1998 Yılında mezun olduktan sonra önce İç Mimarlık ve dekorasyon alanlarında çeşitli projelerde çalıştı. Mobilya sektöründe İç Mekan ve mobilya tasarımcısı olarak 2000 yılı itibarı ile çalışmaya başladı. Eş zamanlı olarak çeşitli mobilya tasarımları ile de koleksiyonlar hazırlayarak mobilya sektöründe deneyim kazandı. 2014 Yılında kurucu ortak olarak Q Home markasını oluşturdu. Halen Tasarımcı ve Yönetici olarak görevine devam etmektedir.

team_image

Alper Dinç

Genel Koordinatör

Trakya Üniversitesi Kamu yönetimi bölümünden 2006 yılında mezun olduktan sonra Sigorta sektöründe 2 yıl görev aldı. 2008 Yılında Mobilya Sektörüne başladı. Sırasıyla Satış, Mağaza Satış Müdürlüğü, Mağazalar Koordinatörlüğü ve Yurtiçi satış müdürlüğü görevlerinde bulundu. Q Home Genel Koordinatörlüğü görevi ile sektörde çalışmaya devam etmektedir.

team_image

Hande Özadalı

Mağaza Müdürü

İstanbul Üniversitesi, İletişim Fakültesinden mezun olduktan sonra sigorta sektöründe 5 yıl Halkla İlişkiler alanında görev yaptı. Perakende Sektöründe Eğitim Danışmanlığı yapan firmalarda çalıştıktan sonra sırası ile Satış ve Pazarlama Müdürlüğü ve Mağaza Müdürlüğü görevlerini yürüttü. Halen Q Home Mobilya Mağaza Müdürü olarak çalışmaktadır.

team_image

Ömer Saim Topdaş

İç Mimar

Eğitimini 2013 yılında Mobilya ve İç mekan Tasarım bölümünü tamamlayıp, Lisans eğitimine
Nişantaşı Üniversitesi Sanat Tasarım fakültesi İç mimarlık bölümünde devam etmiştir.
Mobilya üretim, proje uygulama ve tasarım kısmında kendisini geliştirmiştir. Sahip olduğu bilgi ve tecrübe birikimlerini Q Home firmasında yer alarak geliştirmeye devam etmektedir.

team_image

Gülşah Ocak

Mimar

Beykent Üniversitesi, Mimari restorasyon bölümünden 2016 yılında mezun olduktan sonra Cephe sektöründe 3 yıl tasarımcı olarak görev aldı. Ardından e-ticaret sitesini kurarak kendini mobilya üretim, görsel ve içerik hazırlama konusunda geliştirdi. Q Home bünyesinde İş birlikleri ve içerik hazırlama konusunda çalışmalarına devam etmektedir.

team_image

Ecenur Akpınar

İç Mimar

Eğitimini, Anadolu Üniversitesi İç Mimarlık bölümünde 2021 yılında tamamlayarak Q Home'da İç Mimar pozisyonunda çalışmaya başlamıştır. Mekan tasarımı ve mobilya tasarımı üzerine görsel ve model tasarımı yapmaktadır.

Bize Yazın
Merhaba! Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba! Nasıl yardımcı olabiliriz?